Wersje językowe
O kolekcji FAME

#selfieroom.official, #selfieroompl

Wszystko zaczęło się od pomysłu, od malej iskierki, która przerodziła się w wielki płomień. Tak zaczęliśmy tworzyć wyjątkowe sukienki z kolekcji FAME. Przemierzyliśmy kilometry, by znaleźć idealne materiały, spędziliśmy wiele godzin nad tysiącami szkiców, rysunków, projektów, by mieć pewność, że będą one wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zrobiliśmy absolutnie wszystko z myślą o każdej z Was, o waszych pragnieniach i potrzebach.

fame kolekcja
fame kolekcja
fame kolekcja

Za każdą z sukienek, które z dumą Wam prezentujemy, stoi ogrom pracy włożony w ich stworzenie. To właśnie tylko szwalnia SELFIEROOM tak niecodziennie dba o każdy detal. Kolekcja FAME jest tak niezwykła również przez ręczne wykończenie każdej sukienki z osobna. Mając przy sobie profesjonalistów w dziedzinie krawiectwa, podjęliśmy się tak unikalnego projektu. Zdecydowaliśmy, że głównym atutem kolekcji FAME będzie niepowtarzalne wzornictwo, najwyższa jakość przez co każda kobieta będzie chciała prezentować ją z dumą. Nie pomyliliśmy się.

To Wy utwierdzacie nas w przekonaniu, że ciągłe udoskonalanie SELFIEROOM popłaca i to właśnie z Wami możemy tworzyć rzeczy wielkie.

fame kolekcja
fame kolekcja
fame kolekcja

Przy tak niesamowitym projekcie nie mogło Jej zabraknąć, jedynej i niepowtarzalnej - Natalii Siwiec. Jest kwintesencją uroku, stylu, seksapilu, niemalże magii. Chcielibyśmy, aby każda z Was zobaczyła ten blask kiedy zakłada naszą sukienkę.

Dumnie prezentujemy kolekcję stworzoną z myślą o Was i Waszych potrzebach, bo każda z Was zasługuje na FAME

FAME kolekcja
Backstage
DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ
14 dni na zwrot
produkty wysyłamy w ciągu 1-5 dni
bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu ssl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium